Plánujte jazdy žiakom už od zajtra online


Pripojte sa k desiatkam úspešných autoškôl

Začnite s tvorbou stránky vyplnením názvu Vašej autoškoly.

Pridanie obsahu na stránku je jednoduchéeditacia obsahu

Ako vo Vašom textovom editore.

Zabudnite na zložité vytváranie stránok cez html kód. U nás je to jednoduché.

Chcete spraviť text tučným? Text označte a kliknite na značku tučného textu. Chcete zmeniť farbu? Označte text, kliknite na zmenu farby, vyberte farbu. Chcete zarovnať text? Kliknite na zarovnanie...
Všetko ako vo Vašom obľúbenom textovom editore. Výsledok ihneď vidíte a viete editovať v reálnom čase.

Je to naozaj jednoduché a stránku dokáže vytvoriť naozaj každý. Pokiaľ by ste aj napriek tomu mali akékoľvek problémy veľmi radi Vám pomôžeme a poradíme.

Plánovanie jázd je automatické a jeho úprava je len na 3 klikyPlánovanie je inteligentné.

Každý týždeň v čase, ktorý nastavíte prebehne automatické plánovanie jázd. Jazdy dostanú tí žiaci, ktorí si ich najviac zaslúžia - napr. podĺa odjazdených hodín, doby čo sú v autoškole...
Vždy však máte po tomto plánovaní čas upraviť manuálne jazdy, čo je veľmi jednoduché. Po umiestnení kurzoru na hodinu zistíte, kto v danú hodinu chce jazdiť a po kliknutí viete priradiť inštruktorom a žiakom túto jazdu podľa seba. Po doplánovaní jázd je všetkým žiakom, ktorí majú jazdu odoslaný e-mail s informáciami a časom jázd.

Manuálne plánovanie je voliteľné a môžete sa spoľahnúť na neustále sa vyvíjajúci program, ktorý jazdy automaticky prideľuje.
editacia obsahu

Interaktívne online testy zadarmo ku každej stránkekrizovatka

Online testy pre Vašu autoškolu.

Po registracií budú všetkým Vaším žiakom dostupné interaktívne online testy z autoškoly. Testy sú vždy aktuálne podľa vyhlášky a obsahujú modernú grafiku (ktorá bude pravidelne aktualizovaná). Každému žiakovi sa ukladá história testov, ktorú si vie prezrieť ako on, tak aj vy. Dostupné sú aj špeciálne testy - zložené z najľahších otázok, najťažších atď.

Je pre vás dostupná štatistika testov - jednoducho zistíte s akou otázkou a testom majú žiaci problém a následne na to môžete na teoretických hodinách upozorniť a prebrať látku detailnejšie.

Kvalita a radosť na Vás čaká...


Nenechajte ich dlho čakať!

Získajte online plánovanie jázd, nový moderný web, online testy a veľa ďalších výhod.
Registrujte sa ihneď a zadarmo.