Plánujte jazdy žiakom už od zajtra online


Pripojte sa k desiatkam úspešných autoškôl

Začnite s tvorbou stránky vyplnením názvu Vašej autoškoly.
Please update your browser.

Funkcie a služby pre plnohodnotnú správu Vašej autoškoly


Správa vozidiel

Cez administráciu si jednoducho pridávate a odoberáte vozidlá z Vášho parku. Inštruktori a žiaci si potom môžu vyberať zo zoznamu auto, na ktorom chcú jazdiť.

Správa inštruktorov

Po inštruktorovej registrácii ho cez administráciu označíte ako inštruktora. To mu dá právo plánovať si jazdy na autách v období, ktoré nastavíte.

Správa žiakov

Hneď ako sa žiak registruje si môže plánovať jazdy online. Okrem toho môže vypĺňať online testy, atď. Po otvorení profilu žiaka máte k dispozícii súrhn informácií o žiakovi.

Plánovanie jázd

Plánovať jazdy žiakom môžete manuálne, automaticky, alebo automaticky s tým, že výsledok môžete ešte 1 hodinu upraviť a až potom sa žiaci dozvedia kedy majú jazdu. Okrem toho žiaci môžu mať aj možnosť prihlásiť si niekoľko hodín dopredu dostupnú jazdu aj mimo prihlasovacieho obdobia.

Online testy

Žiaci majú prostredníctvom stránok stále aktuálne testy z teórie. Všetky testy sa im zároveň ukladajú do histórie a tak si vedia ako oni, tak aj vy pozrieť, kde spravili chybu. Vytvára sa aj štatistika obtiažnosti otázok, pomocou ktorej môžete žiakov upozorniť na problematické otázky.

Novinky

Vďaka novinkám na stránke sa žiaci dozvedia ihneď najnovšie informácie a ponuky autoškoly. Novinky sa môžu šíriť aj cez Facebook čo Vám prinesie ešte viac žiakov pre Vašu autoškolu! Samozrejmosťou je aj komentovanie noviniek návštevníkmi stránok, hlasovanie, hodnotenie, atď.

a oveľa viac
Vlastný design stránok, vlastná adresa www, online prihláška, foto a video galéria, otázky a odpovede, referencie... všetko čo správna moderná autoškola potrebuje.
Chcete vedieť viac? Spýtajte sa nás na
e-mail address

Nonstop podpora pre Vášu autoškolu


support girl
Náš tím profesinálov je Vám k dispozicií 24 hodín denne a rád Vám pomôže s akýmkoľvek problémom. Zadarmo Vám pomôžeme s pridaním obsahu na Vašu stránku, objasníme Vám akékoľvek otázky ohľadne Vašej stránky a vyriešime akékoľvek problémy.

Sme Vám k dispozícii aj v prípade návrhov na zlepšenie našich služieb, prediskutujeme ich, a v prípade, že zmeny budú prospešné pre zlepšenie našich služieb, zmeny zapracujeme a Vás odmeníme!

Akákoľvek spätná väzba nás poteší.

Vyskúšajte premiový balík na prvých 30 dní zadarmoŽiadne platby predom!

Skúste si online plánovanie jázd, celkovú úpravu stránky, galériu, online testy pre žiakov a oveľa viac na 30 dní úplne zadarmo.

50% zľava na predĺženie

Ak budete po 30 dňoch chcieť naďalej využívať jeden z naších platených balíkov, pri predĺžení viac než na 3 mesiace, Vám dáme 50% zľavu!

Otázky?

Ak máte akékoľvek problémy alebo otázky napíšte nám na e-mail address. Odpovieme Vám čo najskôr!

Úspech a noví žiaci na Vás čakajú..


Nenechajte ich dlho čakať!

Získajte online plánovanie jázd, nový moderný web, online testy a veľa ďalších výhod.
Registrujte sa ihneď a zadarmo.